Artysta z rejonu: Radom / mazowsze

Okładka i info

Dane

  • MuzykaBartłomiej Czubak, Angela Balcerek
  • TekstAngela Balcerek

Informacje o tym singlu

Emocjonalny, popowy i kobiecy singiel. Trochę elektroniki, trochę żywych instrumentów. Radiowa struktura i świetne refreny.

Debiutancki singiel „Sen” Anielki zachęca do słuchania od pierwszych chwil – liryczne zwrotki, wpadające w ucho, wyraźnie zarysowane rytmicznie refreny oraz głos, przy którym chce się pozostawać na dłużej – brzmi jak przepis na sukces. Artystka postawiła na kompozycję, która zostaje w pamięci słuchacza a odrobina refleksji i przede wszystkim szczerość w tekście Artystki dodatkowo potwierdzają, że tej debiutantce warto dać szansę.

Anielka to młoda wokalistka, która – jak sama mówi – śpiewa z potrzeby serca. Muzyka jest dla niej czymś, co daje szansę na spełnienie – zapewnia wolność i radość. Twórczość Artystki to sposób na wyrażenie myśli i podzielenie się własną historią anonimowej jednostki w wielkim mieście.

“Sen” to emocjonalny, popowy i kobiecy singiel, pełen wewnętrznych emocji, które z kolejnymi taktami piosenki coraz bardziej wychodzą na jaw. Wpada w ucho od pierwszych chwil a liczne sekcje gitarowe nie pozwalają oderwać się do samego końca. Piosenkę cechuje emocjonalność, jednak sam refren jest jednocześnie zaskakująco energiczny muzycznie, dynamiczny tekstowo ale przy tym wszystkim – spójny ze zwrotkami. Trochę tu elektroniki, trochę żywych instrumentów – fani obu typów brzmień znajdą więc w tym utworze coś dla siebie. Dynamiczna kompozycja kontrastuje tutaj z dość niewinnym, młodzieńczym podejściem do życia a tekst dodatkowo przypieczętowuje autentyczność, która płynie z dźwięków wokalistki.  

Kochani! oddaję w Wasze ręce mój debiutancki singiel „Sen” – zachęca Artystka do słuchania i jednocześnie deklaruje, że pracuje już nad kolejnymi piosenkami, które wkrótce ujrzą światło dzienne.

Angelika Balcerek jest magistrem prawa. Laureatka licznych, ogólnopolskich konkursów wokalnych – m.in. II miejsce na 46. Ogólnopolskim Festiwalu Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie oraz finalistka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w 2019 roku, w którym otrzymała także nagrodę dziennikarzy. Sama pisze teksty oraz współtworzy muzykę z producentem – Bartłomiejem Czubakiem, laureatem ogólnopolskiego konkursu gitarowego „Solo życia 2017”.

Social media Artysty:

  • instagram: anielka_ab