Artysta z rejonu: Rzeszów / Podkarpackie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMichael Storck, Benny Jensen
  • TekstSabina Kułak, Fabian Kułak
  • ISRCPL96P2200037
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

SABINA KUŁAK DEBIUTUJE W SINGLU Z MOTYWEM GIRL POWER - "SILNA"

Radiowy pop z potencjałem. To może być bardzo dobry debiut!

“Silna” to pierwsza piosenka Sabiny Kułak, której motyw girl power może przyciągnąć do siebie bardzo wiele kobiet. Artystka w swoim debiutanckim singlu przekazuje ogrom pozytywnej energii, która ma dać motywację i wesprzeć słuchaczki, które jej szukają i potrzebują. Szwedzka produkcja na wysokim poziomie i mocny tekst to połączenie, które może podbić serca słuchaczy i stać się radiowym hitem nadchodzącej jesieni!

Debiutancki singiel Sabiny Kułak to motywacja dla wielu kobiet, pozwalająca na chwilową refleksje i zaznanie wewnętrznego spokoju. Artystka w swoim utworze opowiada o przemianie, która nastąpiła po nieudanym związku. Jest to pewnego rodzaju rada dla wszystkich słuchaczek, żeby odnaleźć w sobie odwagę na spojrzenie na świat z innej perspektywy, aby coś zmienić i odnaleźć szczęście. Słowa “Teraz jestem silna” mają pokazać, że nawet po najgorszym można stać się lepszą, silniejszą wersją siebie.

Teraz jestem silna, rozumiem swój każdy błąd, kiedyś byłam inna, wierzyłam naiwnie w to…” – te słowa wyrażają moje optymistyczne podejście do życia. Każdy człowiek popełnia błędy, które nie są żadną porażką, wręcz przeciwnie, uczą nas życia, wzmacniają, nabywamy doświadczeń, jednym słowem, jesteśmy silniejsi.” – dodaje Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach radiowego popu, a sensualna melodia nadaje mu kobiecego vibe’u. Od początku do końca w piosence króluje stonowany, spokojny rytm, jednak przy refrenie, gdzie zawarty został najważniejszy przekaz, melodia nabiera rozpędu i możemy usłyszeć mocniejsze brzmienia zwracające uwagę na morał utworu.

Teledysk do piosenki został nakręcony w samym centrum Warszawy, a jego główną bohaterką została właśnie Sabina. Przekaz płynący z piosenki stał się więc jeszcze bardziej przekonujący i autentyczny, gdyż emocje jakie widać w Artystce w teledysku naprawdę nadają jej niesamowitej szczerości i możemy poczuć się, jakby to właśnie sama Sabina udzielała nam rad.

W przyszłości Artystka ma w planach wydać własną płytę, wciąż tworzy coraz to nowe numery, a jeden z nich będziemy mieli okazję usłyszeć już niebawem. Sabina jest bardzo zdeterminowana, więc krążek to tylko kwestia czasu, a jej podejście do twórczości, autentyczność i szczerość, mogą pozwolić mu podbić polską scenę muzyczną i stać się prawdziwym hitem wśród debiutów!

Sabina Kułak to wicelaureatka konkursu #talentobranie z Radiem Eska. Na co dzień żyje muzyką na całego, gdyż oprócz śpiewania studiuje wykonawstwo wokalne, śpiewa w zespole, który może pochwalić się sukcesami na arenie międzynarodowej i jest solistką orkiestry “Fire Band”. Swoją edukację muzyczną Artystka rozpoczęła już w piątej klasie szkoły podstawowej, więc muzyka króluje w jej życiu tak naprawdę całe życie. Nie ma więc co się dziwić jej ogromnemu talentowi i temu, że Sabina wiąże swoją przyszłość zawodową właśnie z tą branżą.

Social media Sabiny:

  • Instagram: sabinakulak
  • Facebook: Sabina Kułak