Artysta z rejonu: Wrocław / dolnośląskie

Singiel (Radio)

Posłuchaj więcej naszych singli

Teledysk

Okładka i info

Dane

  • MuzykaTomasz Wolak
  • TekstTomasz Wolak
  • WydawcaC i P 2021 ID Records

Informacje o tym singlu

Pop-rockowy, wpadający w ucho singiel, ciekawy tekstowo z życiowym przesłaniem. Produkcja Jonsona, miks Marcina Szwajcera.

Do singla dostępny jest nowoczesny teledysk.

Twórczość Flow Up! można sklasyfikować jako „quality pop” – połączenie wpadających w ucho utworów z ciekawymi tekstami niosącymi głębsze, życiowe przesłanie. Pop-rockowy numer „Światła” zachęca, by nie odpuszczać w realizacji swoich celów – nawet „gdy gasną światła, a na drodze pojawiają się liczne przeciwności. Flow up! zdecydowanie wie, co znaczy posiadać dobre flow: ma za sobą występy przed gwiazdami muzyki pop polskiej sceny, a za brzmienie ich singla odpowiada osoba, która stoi za największymi przebojami radiowymi w Polsce.

Zespół Flow Up powstał kilka lat temu z połączenia weteranów popularnych programów takich jak Mam Talent czy Must Be The Music, a ich wspólne cele i determinacja mają pomóc we wzniesieniu się na szczyty.. Grupa została już wielokrotnie doceniona za umiejętności i świetne kompozycje – zagrała w roli supportu przed koncertami m.in. Iry, Sylwii Grzeszczak oraz Margaret.

Przesłanie płynące z singla Flow Up! uświadamia słuchaczy, że  „nic nie jest dane raz na zawsze” i choć w życiu mogą pojawić się magiczne chwile, są to niestety tylko krótkie, przenikające momenty. Należy więc stale odnajdywać swoje miejsce na sinusoidzie “upadam-wstaję” i kreować własną przyszłość w taki sposób, aby ostatecznie mieć poczucie samorealizacji oraz osiągania szczytów własnych możliwości. „Nawet jeśli gasną światła, a magia danej chwili nie trwa wiecznie choć sądziliśmy że właśnie tak będzie, nie należy się poddawać – trzeba stale podnosić się po upadkach oraz dążyć do realizacji swoich pragnień” – mówią członkowie zespołu.

Grupa prezentuje muzykę z pogranicza pop i rocka, taki jest też singiel „Światła”. Wpadająca w ucho muzyka, przyjemne gitarowe riffy, trafny i życiowy tekst. Nie brakuje tu także inspiracji światowymi przebojami takich gwiazd jak Dua Lipa czy Taylor Swift.

We Flow Up! uwierzył również Marcin Szwajcer, odpowiedzialny za miks największych radiowych przebojów w Polsce – to on czuwał nad brzmieniem singla zespołu – dzięki jego pracy “Światła” brzmią świetnie, nie odstając tym samym od najlepszych przedstawicieli gatunku w kraju. Teledysk to także pokaz najnowszych możliwości montażu i produkcji – jest w pełni spójny z muzyką, płynie z niego pozytywna energia, nie można mu także odmówić nowoczesności.

Zespół opiera tematykę swoich utworów na kontrastach funkcjonujących w rzeczywistości. Tytułowe „flow” z nazwy zespołu jest więc swoistym „porwaniem” nas w nadziei ku czemuś lepszemu. Twórczość Flow Up! to także konsekwencje czynów, podejmowanie decyzji, a także bardziej filozoficzne – rozważanie miejsca człowieka w świecie i społeczeństwie. Zespół określa swoją muzykę jako „quality pop” – fajne, wpadające w ucho rytmy i brzmienia,
ale z nutą wartościowych tekstów i przesłania z nich płynącego.

Social media Artysty:

  • instagram: flowupband