Artysta z rejonu: Żywiec / Śląskie

Okładka i info

Dane

  • MuzykaGordon Pogoda
  • TekstMagda Habdas
  • ProdukcjDEL8
  • ISRCPL96P2200069
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | InGrooves

Informacje o tym singlu

MEGI H W POZYTYWNYM I PEŁNYM REFLEKSJI UTWORZE “WATERFALL OF TEARS”

Duża dawka nadziei i pozytywnej energii, która podniesie na duchu niejedną osobę i rozświetli nawet najbardziej ponury dzień!

Megi H to artystka, która może być znana szerszej publiczności z audycji w takich stacjach jak Radio Radom (“Polska bez przerwy”), Radio Praga (“Fonoteka Polska”), czy Radio Dla Ciebie (“Bez Limitu”). Powstały o niej również artykuły, m.in. na portalach Wasza Scena Muzyczna, Cantaramusic, ArtMundus, M MAG, czy Imperium Kobiet. Teraz Artystka proponuje swój kolejny utwór “Waterfall of tears”, który ma wnieść w życie słuchaczy dużą dawkę optymizmu i napełnić ich nadzieją oraz motywacją do działania. 

Nowy utwór Megi H wbrew swojemu tytułowi jest utworem bardzo pozytywnym. Opowiada o wewnętrznej sile i głębokiej wierze. Pokazuje, że mimo wszelkich przeciwności losu, upadków i złych zdarzeń, człowiek ma w sobie siłę by żyć i uczyć się na błędach przeszłości. To utwór o motywacyjnym wydźwięku, który ma skłonić odbiorców do większego optymizmu i podnieść ich na duchu.

Jest to kolejna piosenka bardzo bliska mojemu sercu, z którą się bardzo mocno identyfikuję. Myślę, że każdy z nas ma chwile słabości i potrzebuje czasem dodatkowego bodźca do tego, aby przezwyciężyć przeciwności losu i żyć dalej, zostawiając przeszłość za sobą i przede wszystkim nie wracając do niej.” – dodaje Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach popu o bardzo energicznych brzmieniach, które nadają mu jeszcze więcej pozytywnej energii. Dodatkowo, dzięki anglojęzycznemu wykonaniu piosenka ma cechy zagranicznego przeboju, dlatego warto zwrócić na nią szczególną uwagę. 

Artystka ma w planach wydanie swojej płyty, na której znajdą się piosenki nawiązujące do jej całej twórczości. Mają to być utwory o wartościach, które bardzo często zanikają, bądź gubią się w natłoku wszystkich informacji na świecie, o których ludzie bardzo często zapominają w codziennym biegu. Zdecydowanie ma to być płyta, która da ludziom nadzieję, podniesie ich na duchu i sprawi, że będą myśleć pozytywnie.

Megi H to pochodząca z Żywca artystka, która swoją przygodę z muzyką zaczęła już w najmłodszych latach, śpiewając godzinami i pisząc wiersze, co później przerodziło się w tworzenie własnych piosenek. Oprócz muzyki lubi uprawiać sport oraz podróżować. W wolnych chwilach uwielbia też oglądać filmy Marvel’a oraz Disney’a. Jej wielkim marzeniem jest, aby kiedyś stworzyć piosenkę, która zostałaby uwzględniona przy produkcji choć jednego filmu tego pokroju. Artystka nie ogranicza się jednak do marzeń związanych z muzyką, chciałaby również odbyć podróż dookoła świata.

Social media Megi H:

  • Facebook: Megi H – Creiscia