Artysta z rejonu: Szwajcaria

Okładka i info

Dane

  • MuzykaMirosław Breguła, Arkadiusz Wilk
  • TekstMirosław Breguła, Arkadiusz Wilk
  • ProdukcjaDEL8
  • Mix / MasterDEL8
  • Premiera23.11.2023
  • ISRCPL96P2300086
  • Wydawca i managementID Records
  • DystrybucjaUniversal Music Polska | Ingrooves

Znany hit polskiej sceny muzycznej w nowej, radiowej wersji.

Świeży remiks utworu “W taką ciszę” od Universe, spod rąk Arasa Wolfa.

Nowoczesne brzmienie, współczesny bit i zupełnie nowy wokal utworu, który kiedyś słuchało starsze pokolenie. Aras Wolf spędził dwadzieścia lat swojego życia za konsolą topowych polskich klubów takich jak: Galaxy Planet w Kamieniu Śląskim, sieci klubów Pomarańcza czy w legendarnym klubie Spiż w Katowicach. Artysta trafnie miksuje taneczne klimaty pop z rapem, a jego najnowsze dzieło jest tego idealnym przykładem.

Universe to legenda, którą powinno poznać młode pokolenie. To zespół, który swoimi tekstami przekazuje wartościową treść, z którą wielu może się utożsamić w życiu codziennym i miłosnym. Myślę, że wielu z nas w tym utworze odnajdzie siebie z przeszłości, a może dostrzeże, że właśnie znalazł się w takim momencie życia – dodaje Aras.

W utworze zespołu Universe jest zawarta również historia Arasa, który dodał do swojego remiksu zupełnie nową zwrotkę potwierdzającą fakt, że “W taką ciszę” ma dla niego osobiste znaczenie. Utwór w oryginale jest bardzo wyjątkowy i klimatyczny, a praca nad nim zajęła Artyście dużo czasu. Zespół Universe jest z okolic, w których się wychował. Zrobili kawał dobrej roboty dla muzyki i myślę że zasługują na to, by młode pokolenie poznało tę legendę, a tylko przez ludzi takich jak my: producentów muzycznych i DJ’ów, mogą to zrobić, bo to my wypełniamy lukę pomiędzy Universe, a współczesnymi stacjami radiowymi i klubami – stwierdza Artysta.

Aras Wolf pracuje obecnie nad swoim w autorskim singlem. Dużo satysfakcji sprawia mu również praca z utworami, których słuchał w młodości i przy których się wychował, dlatego na jego płycie z pewnością pojawi się dużo perełek polskich i zagranicznych, wyciągniętych z worka lat 80-tych i 90-tych, w kapitalnych wersjach.

Artysta mieszka w Szwajcarii i tu też można go od czasu do czasu zobaczyć w klubach: często na polskich imprezach. Na co dzień pracuje na etacie, a muzyka to dla niego niesamowita odskocznia od życia codziennego i przyziemnych problemów, pasja i piękne hobby – jak sam twierdzi, muzyka jest po prostu jego częścią.